Dub 26

Blíží se MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ml. žákyň

Probojovaly jsme se mezi nejlepších 16 družstev na Mistrovství republiky do Uherského Hradiště.

Naše základní skupina – ZDE

Pravděpodobně:

ODJEZD – v pátek 5. 5. odpoledne

PŘÍJEZD – v pondělí 8. 5. ve večerních hodinách

pojedeme VLAKEM

SESTAVA: Nikol, Havran, Lucka, Áďa F., Evča, Terka K., Barča, Klárka, Kotrčka, Áďa

Náhradnice: Sára, Kája

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/blizi-se-mistrovstvi-republiky-ml-zakyn/

Dub 24

TERMÍNY – sezóna 2016/2017

KP mladších žákyň – zde se můžete podívat na naše soupeře a systém soutěže. Tuto soutěž v šestkovém volejbale budou zatím hrát tato děvčata: za ÁČKO – Barča, Kačka Kazdová, Kotrčka, Kája, Kiki a Jindřiška, za BÉČKO – Klárka, Marťa, Áďa, Johy, Fajfka, Julča, Sára, Kačí, Ája, Terka N., Hanča, Zuzka, Vanda, Kozlik.

Supermini Tour – NOMINACE – Naty, Ester, Jana, Kozlik, Ája, Fajfka, Terka N., Marťa, Johy, Zuzka, Hanča, Vanda, Kačí, Jindřiška, Julča, Kotrčka, Kiki

DUBEN:

29. 4. SUPERMINI TOUR – BENÁTKY finálová skupina – NOMINACE – Naty, Ester, Jana, Kozlik, Ája, Terka N., Marťa, Johy, Zuzka, Hanča, Vanda, Kačí, Jindřiška, Julča, Kotrčka, Kiki, omluvena: Fajfka, SRAZ v 8:30 v Benátkách, ADRESA:

Sportovní hala ZŠ Pražská, ul. 5. května 746, Benátky nad Jizerou

30. 4. KRALUPY KP ml.ž., NOMINACE: B tým -Klárka, Sára, Áďa, Julča, Johy, Marťa, Vanda, Terka N., Kozlik, Hanča, Zuzka, Ája, omluvena: Fajfka, SRAZ v 9:00

30. 4. KOLÍNKP ml.ž., NOMINACE: A tým – Kiki, Kačka Kazdová, Barča, Kotrčka, Kája, náhradnice: Jindřiška, SRAZ v 9 hodin u plavečáku, ADRESA: hala STAP, Brankovická ul., Kolín

KVĚTEN:

7. 5. KOLÍN finále KP minivolejbal – NOMINACE – podle počtu povolených družstev

5. – 7. 5. UHERSKÉ HRADIŠTĚ finále mistrovství ČR mladších žákyň NOMINACE: Klárka, Barča, Kotrčka, Áďa, náhradnice: Sára, Kája  

27. 5. BŘEŽANY – turnaj minivolejbal, NOMINACE: Terka N., Zuzka, Hanča, Vanda, Kozlik, Ester, z mladších: Viky, Verča, Nelča, Natálka, Kája, Terezka, Kuba, Kuba, Míša

27. 5. KUNICE turnaj mladších žákyň, NOMINACE: Johy, Fajfka, Ája, Kačí, Jindřiška, Julča, Klára, Áďa, Sára

28. 5. KOMÁROV – turnaj mladších žákyň, NOMINACE: Kačka Kazdová, Julča, Klárka, Barča, Kiki, Kája, Kotrčka, Sára, Áďa, Fajfka, Johy, Marťa, Kačí, Terka N., Ája, Vanda, Hanča, Zuzka, ostatní jako náhradnice

ČERVEN:

3. 6. PRAHA – turnaj mladších žákyň, NOMINACE: Kačka Kazdová, Julča, Klárka, Barča, Kiki, Kája, Kotrčka, Sára, Áďa, ostatní jako náhradnice

4. 6. MĚLNÍK – turnaj mladších žákyň, NOMINACE: Kačka Kazdová, Julča, Klárka, Barča, Kiki, Kája, Kotrčka, Sára, Áďa, Fajfka, Johy, Marťa, Kačí, Terka N., Ája, Kozlik, ostatní jako náhradnice

11. 6. KRALUPY turnaj mladších žákyň v rámci Dní Kralup, NOMINACE: Kačka Kazdová, Julča, Klárka, Barča, Kiki, Kája, Kotrčka, Sára, Áďa, Fajfka, Johy, Marťa, Kačí, Hanča, Zuzka, Vanda, ostatní jako náhradnice

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/terminy/

Dub 24

Juniorky první na turnaji v KOMÁRNĚ

Ve slovenském Komárně se konal každoroční mezinárodní turnaj juniorek za účasti 4 přátelských měst a naše juniorky zde zvítězily.

1. místo KRALUPY

2. místo Budapešť

3. místo Nové Zámky

4. místo Komárno

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/juniorky-prvni-turnaji-komarne/

Dub 24

Mladší žákyně postoupily na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY

O víkendu 22. – 23. 4. se na 8 místech v republice konala kvalifikace na Mistrovství ČR mladších žákyň. Většina skupin byla sedmičlenných a pouze dvě nejlepší družstva mohla postoupit. NÁM SE TO POVEDLO z prvního místa! Všech 6 zápasů jsme vyhrály, pouze v prvním zápase jsme zaváhali a ztratili 1 set.

Výsledky naší skupiny ZDE

SESTAVA: ÁĎA Fejtová, LUCKA Nová, NIKOL Moráňová, KAČKA Hlaváčková, KAČKA Chlapcová, EVČA Svobodová, TERKA Krausová, BARČA Berková, KLÁRKA Volemanová, KAČKA Kazdová, JULČA Justová

Děkujeme rodičům za fandění a napečení do bufetu. ELIŠCE Valdhansové a KÁJE Turečkové za zapisování, dále pak Fajfce, Johy, Martě, Kačí, Natálce a Káje D.

FINÁLE MISTROVSTVÍ REPUBLIKY se koná za 14 dní 6.-8. května v Uherském Hradišti.

Finále se zúčastní 16 nejlepších družstev z republiky: KRALUPY, Hradec Králové, Studio Sport, Nové Veselí, Uherské Hradiště, Lanškroun, Liberec, Olymp Praha, Žatec, Kometa Praha, Chodov, Karlovy Vary, Břeclav, Česká Třebová, Frýdek Místek a Brno.

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/mladsi-zakyne-postoupily-mistrovstvi-republiky/

Dub 10

Sportovec roku – odkazy na oficiální fotky a videa

Odkaz na nominační medailónky galavečera:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLTjOAgE3F8Bl11iN0FBO3Kaz14cDP-QZN

Odkaz na fotogalerii Michala Kroupy (více jak sto fotografií!):

http://www.kralupskyzpravodaj.cz/2017/04/05/sportovec-kralup-ve-fotografiich/

Televizní reportáž ze Sportovce Kralup 2016

https://www.youtube.com/watch?v=xfXAKT2J-AQ&feature=youtu..be

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/sportovec-roku-odkazy-oficialni-fotky-videa/

Starší příspěvky «