Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
st.žákyně A: Komarov 08:00
st.žákyně A: Komarov
Bře 3 @ 08:00 – 14:00
79. TJ Sokol Komárov, 3.3.2019 Komárov – Hořovice Borovský ?./Kolář M. 80. 2 hřiště, 3.3.2019 Nymburk – Kralupy A 81. 3.3.2019 Hořovice – Kralupy A 82. 3.3.2019 Komárov – Nymburk 83. 3.3.2019 Nymburk – Hořovice 84. 3.3.2019 Kralupy A – Komárov
juniorky : D-Mikulovo 09:00
juniorky : D-Mikulovo
Bře 3 @ 09:00 – 15:00
 
4
5
6
7
8
9
10
st.žáci : Odolka 08:00
st.žáci : Odolka
Bře 10 @ 08:00 – 16:00
AERO Odolena Voda 116 Odolena Voda A – Kralupy A 117. 10.3.2019 Odolena Voda B – Kralupy B 118. 10.3.2019 Odolena Voda B – Kralupy A 119. 10.3.2019 Odolena Voda A – Kralupy B 120. 10.3.2019 Kralupy A – Kralupy B 121. 10.3.2019 Odolena Voda A – Odolena Voda B
st.žákyně B: Brandýs 08:00
st.žákyně B: Brandýs
Bře 10 @ 08:00 – 14:00
BRANDÝS, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky, Áďa – TERMÍN BUDE ASI PŘEHOZEN NA 10. 3. 2019 79. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 3.3.2019 Brandýs nad Labem – Kostomlaty nad Labem Koutný L. 80. 1 hřiště, 3.3.2019 Kralupy B – Benátky nad Jizerou 81. 3.3.2019 Kostomlaty nad Labem – Benátky …
kadetky:D–K.Vary 10:00
kadetky:D–K.Vary
Bře 10 @ 10:00 – 16:00
 
11
12
13
14
15
17
kadetky:V-Mikolovo 07:00
kadetky:V-Mikolovo
Bře 17 @ 07:00 – 13:00
 
ml.žákyně : Roztoky u Prahy 08:00
ml.žákyně : Roztoky u Prahy
Bře 17 @ 08:00 – 15:00
KP ml.ž. – ÁČKO hraje v ROZTOKÁCH, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H., Andy, BÉČKO hraje v Kunicích, NOMINACE: Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča 6. kolo – 17. března: TJ Sokol Roztoky u Prahy (1 hřiště) – další účastníci Kolín, Kostomlaty, …
mladší ž. B : Kunice 08:00
mladší ž. B : Kunice v Kunice
Bře 17 @ 08:00 – 14:00
NOMINACE: Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča
st.žáci : Kpy 08:00
st.žáci : Kpy
Bře 17 @ 08:00 – 15:00
TJ Kralupy A 129, Kralupy A – Brandýs nad Labem 130. Kralupy B – Příbram 131. Kralupy A – Kladno 132. Brandýs nad Labem – Příbram 133. Kralupy B – Kladno 134. Kralupy A – Příbram 135. Kralupy B – Brandýs nad Labem
18
19
st.žákyně A: Mělník 16:30
st.žákyně A: Mělník
Bře 19 @ 16:30 – 18:00
91. TJ EMĚ Mělník A Mělník A – Kralupy A Vlasák J./Šturm E. 92. 2 hřiště Pečky A – Hořovice 93. Kralupy A – Hořovice 94. Mělník A – Pečky A 95. Pečky A – Kralupy A 96. Hořovice – Mělník A
20
21
22
st.žakyně : Kpy-Pečky 16:00
st.žakyně : Kpy-Pečky
Bře 22 @ 16:00 – 18:00
náhrada ze soboty 16.3. na Mělníku
23
ČP starších žáků 09:00
ČP starších žáků
Bře 23 @ 09:00 – Bře 24 @ 15:30
 
juniorky : V-Tábor 08:00
juniorky : V-Tábor
Bře 23 @ 08:00 – 14:00
 
SUPERMINI TOUR, KRALUPY, 08:30
SUPERMINI TOUR, KRALUPY,
Bře 23 @ 08:30 – 16:30
NOMINACE: Róza, Eliška P., Eliška Ž, Anet, Natka, Naty, Terka Č., Kája, Nelča, Áďa, Týnka, Majda, Kája Vágnerová, Klárka Sitařová, Terka Hirni, SRAZ: 8:30. PROSÍME RODIČE O POMOC PŘI ORGANIZACI TURNAJE.
24
st.žákyně A: Kolín 08:00
st.žákyně A: Kolín
Bře 24 @ 08:00 – 14:00
9. kolo – 24.3.2019 97. SK Volejbal Kolín Kolín – Mělník A Novotný V./Tichý M. 98. 2 hřiště Komárov – Kralupy A 99. Mělník A – Kralupy A 100. Kolín – Komárov 101. Komárov – Mělník A 102. Kralupy A – Kolín
st.žákyně B: Mělník 08:00
st.žákyně B: Mělník
Bře 24 @ 08:00 – 14:00
24.3.2019 KP st. ž. – MĚLNÍK, NOMINACE: Johy, Marťa, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky, Áďa, OMLUVENA: Fajfka, Ája 8. kolo – 24.3.2019 85. TJ EMĚ Mělník B Mělník B – Kralupy B Šturm E. 86. 1 hřiště Kutná Hora – Mladá Boleslav 87. Kralupy B – Mladá Boleslav 88. Mělník B – Kutná Hora …
25
26
27
28
30
31
mini: xxxxxxxxxx 08:00
mini: xxxxxxxxxx
Bře 31 @ 08:00 – 14:00
NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Kája V., Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča, červený – Áďa, Týnka a Majda

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/calendar/