Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
Kadetky: Kpy-Kladno 09:00
Kadetky: Kpy-Kladno
Říj 1 @ 09:00 – 15:00
 
ml.žáci Odolka 09:00
ml.žáci Odolka v Sportovní hala Odolena Voda Ke Stadionu 375 25070
Říj 1 @ 09:00 – 14:00
19.AERO Odolena Voda AOdolena Voda A-Kralupy 20.1 hřištěProsek Praha-Odolena Voda B 21.Kralupy-Odolena Voda B 22.Odolena Voda A-Prosek Praha 23.Prosek Praha-Kralupy 24.Odolena Voda B-Odolena Voda A
2
3
4
5
6
7
8
Kadetky: Liberec- Kpy 07:00
Kadetky: Liberec- Kpy
Říj 8 @ 07:00 – 16:00
Hala: Dukla Liberec Adresa: Jeronýmova č.p. 558/33 Liberec – Liberec VII-Horní Růžodol, 46007
ml.žáci čtyřky – odolka 08:00
ml.žáci čtyřky – odolka v Sportovní hala Odolena Voda Ke Stadionu 375 25070
Říj 8 @ 08:00 – 15:00
 
9
10
11
12
13
14
ČESKÝ POHÁR kvalifikace 09:00
ČESKÝ POHÁR kvalifikace
Říj 14 @ 09:00 – Říj 15 @ 15:00
Kralupy Volejbal Ústí nad Labem VK České Budějovice „B“ SK Dansport Praha PVK Olymp Praha „B“ TJ Baník Příbram TJ Jiskra Nový Bor SKŠ Mikulova Praha „B“
15
st.žáci – Kolín 08:00
st.žáci – Kolín
Říj 15 @ 08:00 – 14:00
SK Volejbal Kolín A (3 hřiště) – další účastníci Příbram A, Nymburk, Kladno, Odolena Voda, Kralupy hraje se 9 utkání, každé družstvo sehraje 3 utkání
ml.žákyně Nymburk 10:00
ml.žákyně Nymburk
Říj 15 @ 10:00 – 15:00
Volleyball Nymburk (2 hřiště – 8 utkání) – další účastníci Kolín, Pečky, Kralupy B, Mělník volno: Kralupy A
16
17
18
19
20
Turnaj ve Šrodě
Turnaj ve Šrodě
Říj 20 – Říj 22 celý den
po dohodě se Zbyškem Cichowlasem srdečně zveme Vaše volejbalistky na turnaj, který se bude konat ve Šrodě, v termínu 20.-22.10. 2017. Počítáme s 21-člennou skupinou, tvořenou hráčkami, jejich pedagogickým dozorem a 1 řidičem. Turnaje se zúčastní 2 družstva z každého města, navrhujeme soutěž ve dvou kategoriích: a) kategorie I – do 15 let b) kategorie …
Turnaj ve Šrodě
Turnaj ve Šrodě
Říj 20 – Říj 22 celý den
po dohodě se Zbyškem Cichowlasem srdečně zveme Vaše volejbalistky na turnaj, který se bude konat ve Šrodě, v termínu 20.-22.10. 2017. Počítáme s 21-člennou skupinou, tvořenou hráčkami, jejich pedagogickým dozorem a 1 řidičem. Turnaje se zúčastní 2 družstva z každého města, navrhujeme soutěž ve dvou kategoriích: a) kategorie I – do 15 let b) kategorie …
21
22
st.žákyně – Pečky odloženo 08:00
st.žákyně – Pečky odloženo
Říj 22 @ 08:00 – 14:00
1. kolo – 22. října: TJ Spartak Pečky (1 hřiště) – další účastníci Kolín A, Mělník, Kralupy
ml.žáci čtyřky – Benátky 08:30
ml.žáci čtyřky – Benátky
Říj 22 @ 08:30 – 15:00
Nibe arena 5.května, Benátky nad Jizerou 29471
23
24
Mistrák st.žákyně – Mělník 17:00
Mistrák st.žákyně – Mělník v Mělník
Říj 24 @ 17:00 – 18:00
Za odložený zápas v Pečkách
25
26
27
28
KCM ml.žákyně 09:00
KCM ml.žákyně
Říj 28 @ 09:00 – 16:30
Vybrané hráčky
29
30
31

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/calendar/