Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
2
4
Ml.žáci . Kolín 09:00
Ml.žáci . Kolín
Lis 4 @ 09:00 – 15:00
3. kolo – 4.11.2018 SK Volejbal Kolín 25. Kolín – Nymburk 26. Kralupy – Odolena Voda B 27. Nymburk – Odolena Voda B 28. Kolín – Kralupy 29. Kralupy – Nymburk 30. Odolena Voda B – Kolín
st.žákyně : Kpy A 09:00
st.žákyně : Kpy A
Lis 4 @ 09:00 – 15:00
1. kolo – 4.11.2018 1. TJ Kralupy A Kralupy A – Příbram Hrubý F./Kubišta J. 2. 2 hřiště Pečky A – Komárov 3. Příbram – Komárov 4. Kralupy A – Pečky A 5. Pečky A – Příbram 6. Komárov – Kralupy A
5
6
7
8
9
10
Mini: Roztoky 09:00
Mini: Roztoky
Lis 10 @ 09:00 – 15:00
12. Konání jednotlivých kol 2018/2019 Severní divize – od 4.kola finálová skupina Jižní divize – od 4 kola skupina útěchy kvalifikace 13.10.2018 Mnichovo Hradiště 9.00 13.10.2018 Kladno 9.00 všichni 1. kolo 18.11.2018 Mělník 9.00 10.11.2018 Roztoky 9.00 3. kolo 8.12.2018 Brandýs 9.00 8.12.2018 Kralupy 9.00 3. kolo 12.1.2019 Ml. Boleslav 9.00 3.2.2019 Kladno 9.00 4.kolo …
Juniorky : Kpy-Kladno 10:00
Juniorky : Kpy-Kladno
Lis 10 @ 10:00 – 14:00
 
12
13
14
15
16
18
st.žáci: Kpy 08:00
st.žáci: Kpy
Lis 18 @ 08:00 – 14:00
4. kolo – 18.11.2018 TJ Kralupy 46 Kralupy B – Nymburk 47. Kralupy A – Kolín 48. Kralupy B – Benátky nad Jizerou 49. Nymburk – Kolín 50. Kralupy A – Benátky nad Jizerou 51. Kralupy B – Kolín 52. Kralupy A – Nymburk
st.žákyně A : Nymburk 08:00
st.žákyně A : Nymburk
Lis 18 @ 08:00 – 14:00
19. Volleyball Nymburk Nymburk – Pečky A Nastoupil V./Licek J. 20. 2 hřiště Vavřinec Kladno A – Kralupy A 21. Pečky A – Kralupy A 22. Nymburk – Vavřinec Kladno A 23. Vavřinec Kladno A – Pečky A 24. Kralupy A – Nymburk
st.žákyně B: Neratovice 08:00
st.žákyně B: Neratovice
Lis 18 @ 08:00 – 14:30
19. TJ Neratovice Neratovice – Mělník B Šturm E./Vlasák J. 20. 2 hřiště Pečky B – Kralupy B 21. Mělník B – Kralupy B 22. Neratovice – Pečky B 23. Pečky B – Mělník B 24. Kralupy B – Neratovice
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/calendar/