Bře 25

KP starších žákyň 24. 3.

V předposledním kole zimní části Krajského přeboru starších žákyň naše mladší žákyně poprvé v zimní části prohrály. I tak vedou skupinu s dostatečným náskokem, aby za ně naše minivolejbalistky v klidu mohly sehrát poslední kolo 7. 4. v Kralupech. Mladší žákyně tou dobou budou totiž bojovat o kvalifikaci na MČR mladších žákyň v Novém Veselí.
Prohra nepřišla s druhým Mělníkem B, jak by někdo mohl očekávat, ale se čtvrtou Mladou Boleslaví. Mladá Boleslav sehrála hezké utkání a my nedokázaly reagovat na jejich kvalitní servis a výborné bloky.
SESTAVA: Johy Malíková, Marťa Pokorná, Hanča a Zuzka Křemenákovy, Terka Nová, Viky Sabolčíková, Áďa Bundová a Vanda Nováková
Kralupy B – Mělník B 2:0
Kralupy B – Mladá Boleslav 1:2
Kralupy B – Kutná Hora 2:0
Chtěla bych pochválit obě minivolejbalistky Viky a Áďu, které byly platnými hráčkami a nebály se riskovat. Viky parádní servis a výborné pole. Áda také servisem bodovala a k tomu přidala pár razantních smečí.
Johy s Marťou hrály velmi dobře ve všech utkáních. Zuzce se velmi povedl zápas s Mělníkem, v poslední době maká na trénincích a zlepšila se ze všech nejvíce. Hanča tentokrát měla hodně chyb v útoku, ale byla výborná v poli, čte hru a nebojí se. A navíc moc hezky nahrává. Terka hrála hodně nevyrovnaně, měla pár hezkých akcí, ale může jich být daleko víc. Vanda stále hodně kazí, ale není to z důvodu, že by činnost neuměla. U obou je potřeba většího soustředění na to, co mám dělat a kde mám stát. Jak můžu víc pomoct svému týmu.

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/kp-starsich-zakyn-24-3/