Lis 16

TERMÍNY 2018/2019 – mladší žákyně

TERMÍNY:
25.11.2018 KP ml.ž. – ÁČKO i BÉČKO hraje na KLADNĚ, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H., Andy, Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča, SRAZ 9:10 na Kladně
2.12.2018 KP st. ž. – KRALUPY, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky, SRAZ 9:00 v tělocvičně

8. 12. SUPERMINI TOUR, KRALUPY, NOMINACE: Róza, Eliška P., Eliška Ž, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, Áďa, Týnka, Majda, Kája Vágnerová, Klárka Sitařová, Terka Hirni, SRAZ v 8:30 v tělocvičně, PROSÍME VŠECHNY RODIČE O POMOC PŘI ORGANIZACI.

9.12.2018 KP ml.ž. – ÁČKO hraje v PŘÍBRAMI, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H., Andy, BÉČKO hraje v BENEŠOVĚ, NOMINACE: Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča, SRAZ 9:10 v Benešově
15.,16.12. KCM , vybrána: Johy, Marťa, Ája, Fajfka
16.12.2018 KP mini – KLADNO NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Kája V., Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča, červený – Áďa, Týnka a Majda
22.12. KCM  turnaj české Budějovice, vybrána Johy
27.-29.12. KCM  turnaj Praha

6.1.2019 KP st. ž. – BENÁTKY, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky
13.1.2019 KP ml.ž. – ÁČKO hraje v KOSTOMLATECH, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H., Andy, BÉČKO hraje na Mělníku, NOMINACE: Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča
20.1.2019 KP st. ž. – KOSTOMLATY, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky
26. – 27.1.2019 Festival mini NOMINACE: modrý (Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Kája V.), zelený mini (Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča), červený (Áďa, Týnka, Majda)
3.2. SUPERMINI TOUR, KLADNO, NOMINACE: Róza, Eliška P., Eliška Ž, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, Áďa, Týnka, Majda, Kája Vágnerová, Klárka Sitařová, Terka Hirni, SRAZ: 8:30 na Kladně, ADRESA: Sportovní hala u Aquaparku, ul. Sportovců.
10.2.2019 KP st. ž. – ML. BOLESLAV, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky
17.2.2019 KP ml.ž. – ÁČKO hraje v KRALUPECH, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H., Andy, SRAZ v 9 hodin v tělocvičně, BÉČKO má volno
3.3.2019 KP st. ž. – BRANDÝS, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky
17.3.2019 KP ml.ž. – ÁČKO hraje v ROZTOKÁCH, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H., Andy, BÉČKO hraje v Kunicích, NOMINACE: Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča
24.3.2019 KP st. ž. – MĚLNÍK, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky
31.3.2019 KP mini NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Kája V., Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča, červený – Áďa, Týnka a Majda
7.4.2019 KP st. ž. – KRALUPY, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky – TERMÍN SE KRYJE, ZAŘIZUJI PŘEHOZENÍ

6.-7.4. kvalifikace na MČR ml. žákyň – NOMINACE: nejlepších 12 hráček
12.-14.4. druhá část kvalifikace MČR ml. žákyň – NOMINACE: nejlepších 12 hráček
27.4.2019 KP st. ž. – , NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky
28.4.2019 – finále KP ml.ž. – A,B
3.-5.5. finále MČR mladších žákyň – NOMINACE: nejlepších 12 hráček
8.5.2019 (středa) KP mini finále předběžná NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, červený – Áďa, Týnka a Majda

12.5.2019 – finále KP ml.ž. – A,B

23. – 27.6. Olympiáda mládeže, Liberec, nejlepších 12 z kraje – KCM

Chybí ještě 2 termíny Supermini Tour – březen a duben.

Co kdo bude hrát:
MINIVOLEJBAL:
Krajský přebor v barevném minivolejbale (modrý) – hráčky narozené po 1. 7. 2006 – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Kája V., Anet, Natka, Naty, Terka, Kája D., Nelča, červený – Áďa Hiklová, Týnka Srbová a Majda Weinertová
Supermini Tour, modrý minivolejbal – Róza, Eliška P., Eliška Ž., Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, Áďa, Týnka, Majda, Kája Vágnerová, Klárka Sitařová, Terka Hirni
Krajský festival v barevném minivolejbale – jednorázový turnaj modrý (Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Kája V.), zelený mini (Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča), červený (Áďa, Týnka, Majda)

ŠESTKOVÝ VOLEJBAL:
Krajský přebor mladších žákyň A: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H. a Andy S.
Krajský přebor mladších žákyň B: Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča

Krajský přebor starších žákyň B – budu vybírat z těchto hráček: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Viky, Verča, Kozlik, Áďa
kvalifikace na Mistrovství republiky ml. žákyň – pojede 12 nejlepších hráček – TERMÍNY: Do první části Mistrovství ČR mladších žákyň, která se uskuteční se uskuteční 6.-7.4.2019,se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň. Druhá část Mistrovství ČR proběhne 12.-14.4.2018 a třetí finálová část 3.-5.5.2019.
KCM – pouze vybraná děvčata ročník 2005 a mladší. Jedná se o výběr Středočeského kraje.

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/terminy-20172018-mladsi-zakyne-2/