Zář 17

TERMÍNY 2018/2019 – mladší žákyně

Vše o mistrovských zápasech Krajského přeboru najdete pro MLADŠÍ ŽÁKYNĚ zde: http://stc.cvf.cz/1819/souteze-mladez/6_kp-mladsich-zakyn
pro STARŠÍ ŽÁKYNĚ zde: http://stc.cvf.cz/1819/souteze-mladez/5_kp-starsich-zakyn
Dozvíte se tam, kde hrajeme, od kolika, s kým, adresu, výsledky zápasů apod.

TERMÍNY:
22.9.2018 KP st. ž. – Kralupy B NERATOVICE, NOMINACE: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Julča, Viky, ADRESA: Kpt. Jaroše 233, SRAZ: 9:10 v Neratovicích

23.9.2018 KP ml.ž. – A,B HOŘOVICE, NOMINACE ÁČKO: Johy, Julča, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H. a Andy S., BÉČKO: Viky, Kozlik, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, Anet, omluvena: Verča, Áďa, ADRESA: Ke Stadionu 1385/1, SRAZ: Áčko i Béčko v 9:10 v Hořovicích.

NEDĚLE 23. 9. MNICHOVO HRADIŠTĚ, turnaj v minivolejbale, NOMINACE: modrý mini – Áďa Hiklová, Týnka Srbová a Majda Weinertová, SRAZ: 9:30 v Mnichově Hradišti, AUTO: Hiklovi, nezapomenout růžové dresy.

30.9 2018 Ne – KCM NOMINACE: Johy, Julča, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Eliška H. a Andy S.

6.10.2018 KP st. ž. – Kralupy B (případná dokvalifikace)
7.10.2018 KP ml.ž. – A,B (případná dokvalifikace)

13-14.10  KCM
28.10 – 30.10  KCM

4.11.2018 KP st. ž. – Kralupy B
11.11.2018 KP ml.ž. – A,B
17.11.2018 KP mini NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, červený – Áďa Hiklová, Týnka Srbová a Majda Weinertová

17.11 KCM
18.11.2018 KP st. ž. – Kralupy B
25.11.2018 KP ml.ž. – A,B
2.12.2018 KP st. ž. – Kralupy B
9.12.2018 KP ml.ž. – A,B
15-16.12 KCM
16.12.2018 KP mini NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, červený – Áďa, Týnka a Majda

6.1.2019 KP st. ž. – Kralupy B
13.1.2019 KP ml.ž. – A,B
20.1.2019 KP st. ž. – Kralupy B
26. – 27.1.2019 Festival mini NOMINACE: modrý (Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza), zelený mini (Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča), červený (Áďa, Týnka, Majda)
10.2.2019 KP st. ž. – Kralupy B
17.2.2019 KP ml.ž. – A,B
24.2.2019 KP st. ž. – Kralupy B
3.3.2019 KP st. ž. – Kralupy B
17.3.2019 KP ml.ž. – A,B
24.3.2019 KP st. ž. – Kralupy B
31.3.2019 KP mini NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, červený – Áďa, Týnka a Majda

6.-7.4. kvalifikace na MČR ml. žákyň – NOMINACE: nejlepších 12 hráček
12.-14.4. druhá část kvalifikace MČR ml. žákyň – NOMINACE: nejlepších 12 hráček

27.4.2019 KP st. ž. – Kralupy B
28.4.2019 – finále KP ml.ž. – A,B
3.-5.5. finále MČR mladších žákyň – NOMINACE: nejlepších 12 hráček
8.5.2019 (středa) KP mini finále předběžná NOMINACE: modrý – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, červený – Áďa, Týnka a Majda

12.5.2019 – finále KP ml.ž. – A,B

23. – 27.6. Olympiáda mládeže, Liberec, nejlepších 12 z kraje – KCM

Chybí termíny Supermini Tour – budou koncem září, začátkem října.

Co kdo bude hrát:
MINIVOLEJBAL:
Krajský přebor v barevném minivolejbale (modrý) – hráčky narozené po 1. 7. 2006 – Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, červený – Áďa Hiklová, Týnka Srbová a Majda Weinertová
Supermini Tour – modrý minivolejbal – pravděpodobně hráčky ročník 2007 a mladší – Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča, Áďa, Týnka, Majda, Kája Vágnerová, Klárka Sitařová, Terka Hirni, možná i Róza a Eliška
Krajský festival v barevném minivolejbale – jednorázový turnaj modrý (Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza), zelený mini (Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča), červený (Áďa, Týnka, Majda)

ŠESTKOVÝ VOLEJBAL:
Krajský přebor mladších žákyň A: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Julča, Eliška H. a Andy S.
Krajský přebor mladších žákyň B: Viky, Verča, Kozlik, Áďa, Eliška, Róza, Anet, Natka, Naty, Terka, Kája, Nelča

Krajský přebor starších žákyň B – budu vybírat z těchto hráček: Johy, Fajfka, Marťa, Ája, Hanča, Zuzka, Vanda, Terka N., Julča, Viky, Verča, Kozlik, Áďa
kvalifikace na Mistrovství republiky ml. žákyň – pojede 12 nejlepších hráček – TERMÍNY: Do první části Mistrovství ČR mladších žákyň, která se uskuteční se uskuteční 6.-7.4.2019,se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň. Druhá část Mistrovství ČR proběhne 12.-14.4.2018 a třetí finálová část 3.-5.5.2019.
KCM – pouze vybraná děvčata ročník 2005 a mladší. Jedná se o výběr Středočeského kraje.

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/terminy-20172018-mladsi-zakyne-2/