Čvc 03

TERMÍNY 2019/2020 – mladší a starší žákyně

NOMINACE hráček na zápasy jsou pouze orientační, BUDOU UPRAVENY PO SOUSTŘEDĚNÍ.

7. září – KP starších žákyň A, B, KRALUPY, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
8. září – KP kadetek, KOMÁROV, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
14. září – KP starších žákyň A, B, ZRUČ, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č., OMLUVENA: Johy, Marťa, Terka N. (RD)
22. září – KP kadetek, KRALUPY, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
28. – 29. září – ČP starších žákyň, NOMINACE: 10-12 nejlepších starších žákyň
6. října dokvalifikace KP st. žákyň
13. října – KP mladších žákyň, KRALUPY, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H., (Týna, Majda, Barča, Áďa K., Klárka, Terka H.)
13. října – KP kadetek, RAKOVNÍK, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
19. – 20. října – ČP starších žákyň, NOMINACE: 10-12 nejlepších starších žákyň
20. října – KP kadetek, NERATOVICE, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
3. listopadu – KP starších žákyň A, B, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
10. listopadu – KP mladších žákyň, MĚLNÍK, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H.
10. listopadu – KP kadetek, ROZTOKY, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
16. – 17. listopadu – ČP starších žákyň, NOMINACE: 10-12 nejlepších starších žákyň
17. listopadu – KP mini, NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H., Týna, Majda, Barča, Áďa K., Klárka, Terka H., Áďa Hom.
24. listopadu – KP starších žákyň A, B, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
1. prosince – KP mladších žákyň, KLADNO, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H.
1. prosince – KP kadetek, KRALUPY, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
8. prosince – KP starších žákyň A, B, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
15. prosince – KP mini, NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H., Týna, Majda, Barča, Áďa K., Klárka, Terka H., Áďa Hom.
12. ledna – KP starších žákyň A, B, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
18. – 19. ledna – ČP starších žákyň, NOMINACE: 10-12 nejlepších starších žákyň
19. ledna – KP mladších žákyň, HOŘOVICE, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H.
19. ledna – KP kadetek, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
25. – 26. Ledna – festival MINIVOLEJBALU (pravděpodobně Neratovice) – bude to jen jeden den, zatím se neví, který bude pro nás, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H., Týna, Majda, Barča, Áďa K., Klárka, Terka H., Áďa Hom.
9. února – KP starších žákyň A, B, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
15. – 16. února – ČP starších žákyň, NOMINACE: 10-12 nejlepších starších žákyň
16. února – KP mladších žákyň, KLADNO, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H.
16. února – KP kadetek, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
23. února – KP starších žákyň A, B, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
13. – 15. března – finále ČP starších žákyň, NOMINACE: 10-12 nejlepších starších žákyň
21. – 22. března – předkolo o postup na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MLADŠÍCH ŽÁKYŇ, NOMINACE: 10 – 12 nejlepších mladších žákyň
22. března – KP kadetek, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
29. března – KP mini, NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H., Týna, Majda, Barča, Áďa K., Klárka, Terka H., Áďa Hom.
4. dubna – KP starších žákyň A, B, předběžná NOMINACE: starší žákyně + Natka Tuč., Kája D., Terka Č.
5. dubna – KP mladších žákyň, NERATOVICE, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H.
5. dubna – KP kadetek, předběžná NOMINACE: Viky, Áďa B., Kozlik, Verča, Vanda, Zuzka, Hanča, Terka N., Klára, Kája T., Kamča
18. – 19. dubna – kvalifikace o postup na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MLADŠÍCH ŽÁKYŇ, NOMINACE: 10 – 12 nejlepších hráček
19. dubna – finále KP starších žákyň
25. dubna – KP starších žákyň
26. dubna – KP mladších žákyň, NOMINACE: nejlepších 10 – 12 hráček
8. května – finále KP mini, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H., Týna, Majda, Barča, Áďa K., Klárka, Terka H., Áďa Hom.
9. – 10. května – kvalifikace na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY starších žákyň, NOMINACE: nejlepších 10 – 12 hráček
10. května – KP mladších žákyň, NOMINACE: nejlepších 10 – 12 hráček
15. – 17. května – MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MLADŠÍCH ŽÁKYŇ, NOMINACE: nejlepších 10 – 12 hráček
22. – 24. května – MISTROVSTVÍ REPUBLIKY starších žákyň, NOMINACE: nejlepších 10 – 12 hráček
6. června – turnaj juniorek, KRALUPY, NOMINACE: část starších žákyň
7. června – turnaj mladších žákyň, KRALUPY, předběžná NOMINACE: Natka, Anet, Kája, Terka Č., Nelča, Naty, Kája V., Kotrčka, Áďa H., Týna, Majda, Barča, Áďa K., Klárka, Terka H., Áďa Hom.

NEJLEPŠÍ STARŠÍ ŽÁKYNĚ BUDOU HRÁT i LIGU KADETEK, POPŘ. JUNIOREK – termíny a nominace budou na webu „Davida“ https://www.vkkralupy.cz/ 

JEŠTĚ CHYBÍ TERMÍNY SUPERMINI TOUR – BUDOU ZNÁMÉ AŽ V PRŮBĚHU ZÁŘÍ.

KDO CO MŮŽE HRÁT:
– SuperminI Tour – hráčky narozené v roce 2008 a mladší + začátečnice
– KP mini – předběžně by to měly být děti narozené po 1. 7. 2007
– KP mladších žákyň – hráčky narozené v roce 2007 a mladší
KP starších žákyň – hráčky narozené v roce 2005 a mladší (Máme přihlášený A i B tým. Po soustředění dojde k rozdělení. Nejlepší mladší žákyně budou doplňovat starší žákyně B.)
– ČP starších žákyň – bude jezdit 10 -12 nejlepších starších žákyň
– KP kadetek – hráčky narozené v roce 2003 a mladší (budou hrát převážně kadetky a starší žákyně, které nebudou hrát Ligu)
– Mistrovství republiky – všechny části – pojede vždy nejlepších 10-12 hráček dané kategorie

Všechny rozpisy zápasů, místa, adresy, s kým hrajeme, do kolika zhruba zápasy budou a potom i výsledkové tabulky lze najít na středočeském volejbalovém webu: http://stc.cvf.cz/1920/souteze-mladez/

Permanent link to this article: http://kralupyvolejbal.cz/terminy-20172018-mladsi-zakyne-2/