Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
Ml.žákyně : kavlifikace Ervěnice 08:00
Ml.žákyně : kavlifikace Ervěnice v SK Ervěnice
Zář 5 @ 08:00 – Zář 6 @ 16:00
NOMINACE: 10-12 nejlepších hráček posoustředění, bude vybráno z: Natka, Naty, Terka, Kája D., Anet, Viky, Niky,Nelča, Áďa H., Týna, Zuzka, Kája V., Anička, Barča Jirkov – Ervěnice; K. Vary; Plzeň; Lvi Praha; Tábor; Ústí n L.hraje systémem každý s každým na 2 vítězné sety.Termín Finále: 26.-28.9.2020Do Finále postoupí 24 týmů.Pokud bude družstvo Sl. Orlice mezi …
Turnaj Svitavy
Turnaj Svitavy
Zář 5 celý den
 
ženy: D-Rakovník 09:00
ženy: D-Rakovník
Zář 5 @ 09:00 – 16:00
Rakovník
6
St.žáci : Kolín 08:00
St.žáci : Kolín
Zář 6 @ 08:00 – 16:30
1. kolo – 6.9.2020 1. SK Volejbal Kolín Kolín – Odolena Voda 2. venku – 3 hřiště Benátky nad Jizerou – Kralupy 3. Nymburk – Kladno 4. Kolín – Kralupy 5. Benátky nad Jizerou – Kladno 6. Nymburk – Odolena Voda 7. Kolín – Kladno 8. Benátky nad Jizerou – Odolena Voda 9. Nymburk – …
7
8
9
10
11
13
St.žáci : Kpy 08:00
St.žáci : Kpy
Zář 13 @ 08:00 – 16:30
3. TJ Kralupy Kralupy – Kladno 24. venku – 2 hřiště Odolena Voda – Roztoky 25. Kralupy – Králův Dvůr 26. Kladno – Roztoky 27. Odolena Voda – Králův Dvůr 28. Kralupy – Roztoky 29. Kladno – Králův Dvůr 30. Kralupy – Odolena Voda
st.žakyně: Mělník 09:00
st.žakyně: Mělník
Zář 13 @ 09:00 – 16:00
23. TJ EMĚ Mělník Mělník A – Kralupy A 24. venku – 3 hřiště Mělník B – Kralupy B 25. Mělník C – Roztoky 26. Mělník A – Kralupy B 27. Mělník B – Roztoky 28. Mělník C – Kralupy A 29. Mělník A – Roztoky 30. Mělník B – Kralupy A 31. Mělník C …
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
Ml.žákyně: finále 08:00
Ml.žákyně: finále
Zář 26 @ 08:00 – Zář 27 @ 16:00
 
ženy: D-Tuchlovice 09:00
ženy: D-Tuchlovice
Zář 26 @ 09:00 – 16:00
Tuchlovice This event has a video call. Join: https://meet.google.com/zgi-rrny-xie
27
St.žáci : Kladno 08:00
St.žáci : Kladno
Zář 27 @ 08:00 – 16:30
39. Kladno volejbal cz Kladno – Příbram A 40. v hale – 2 hřiště Odolena Voda – Příbram B 41. Kralupy – Příbram A 42. Kladno – Příbram B 43. Odolena Voda – Příbram A 44. Kralupy – Příbram B 45. Kladno – Odolena Voda
ženy: Odolka 09:00
ženy: Odolka
Zář 27 @ 09:00 – 16:00
This event has a video call. Join: https://meet.google.com/zgi-rrny-xie
28
29
30

Permanent link to this article: https://kralupyvolejbal.cz/calendar/