Online – Stříbrná vločka ČR – Česká Třebová

Jsme na místě, z haly se vyklubala trochu větší tělocvična 🙂 ovšem soupeř Olymp Praha ještě bloudí po Třebové, jak nemají metro jsou v pytli 🙂
Je tu jedna malá změna pokud budu psát o Áčku pak to jsou Fejtovky my jsme B. No a my jsme na úvod dostali domácí a opět jsme se přesvědčili, že bagr není ten pravý útočný úder a prohráli jsme 2:0. Na to, že hrajeme bez blokařek to celkem ujde. Áčko se ještě pere s Uherským Hradištěm.
Áčko vyhrálo 2:1. My s Olympem prohráli opět 2:0 Snad se zadaří s Třebínem.
Turnaj dostal trochu spád a nebyl čas na psaní, tak to jen shrnu. S Třebínem to ochlup nevyšlo a tak jsme se museli přemístit do jiné tělocvičny kde na nás čekali jeden či dva zápasy. Naopak Áčku se dařilo a svojí skupinu vyhráli. Druhý zápas opět 2:1 a třetí jestli jsem dobře videl 2:0. Tímto se dostali do finálové skupiny, ale jak hrají nevím.
My jsme ve skupině o umístění konečně vyhráli a to nad Moravskou Třebovou 2:1. Soupeř obranář nám vybral kde co a nám tam padaly děsný šmudly 🙁 V druhém setu se štěstí otočilo čelem k nám a soupeře jsme doslova školili šlo nám to hlavně na saku a stal se malý zázrak když Hanča dala 10 podání za sebou. 🙂 po ní šla Síma a bylo hotovo. Tie-break už byl plně v naší režii.
Výsledky Áčka jsem se dozvěděl až na ubytovně. Přesto, že vyhrály svojí skupinu v playoff prohrály a dnes hrají skupinu o 4 až 6 místo v které podlehly Olympu. My hrajeme o sedmé místo s Poličkou a Danzasem. Prvnî zápas se zdál jako snadná záležitost, ale člověk míní a holky mění. První set jsme urvali 25:23, i druhý set jsme stále vedli o dva tři body až do koncovky kdy soupeřka dala 4 podání spodem a tím i 4 body. Pravděpodobně mrtvice má dneska dovču, jinak bych byl už na ipce. Co se však stalo v tiebreaku to je zase na zápis do historie 🙂 výměna stran za stavu 8:1 a celkem 15:3 no má tohle logiku? Asi ne… 🙂