Květen a červen 2021 – starší a mladší žákyně

KRAJSKÝ PŘEBOR:

rozdělení na první kolo je vidět zde: http://stc.cvf.cz/2021/jarni-turnaje-mladeze/prihlasena-druzstva/

Mladší žákyně – přihlášeno je 16 družstev

1. termín sobota 5.6. Mělník

Sestava: Šárka, Nelča, Áďa H., Zuzka, Áďa K., Klárka S., Kačka, Kozlik

Kralupy – Mělník 0:2

Kralupy – Kunice B 2:0

Kralupy – Kunice A 2:0

2. termín sobota 19.6. – KRALUPY – skupina o 5. – 8. místo = 5. místo 

Sestava: Šárka, Zuzka, Simča, Áďa K., Klárka S., Barča, Kozlik, Kačka, Anička Kom.

Kralupy – Hořovice 2:0

Kralupy – Brandýs 2:1

Starší žákyně – přihlášeno je 15 družstev 

1. termín neděle 6.6. Mělník

Sestava: Verča, Niky K., Áďa B., Viky S., Hanča, Zuzka, Terka, Anička 

Kralupy – Mělník A, B i C 2:0

2. termín neděle 20.6. – skupina o 1.-4. místo – Hořovice = 2. místo 

Sestava: Verča, Niky K., Viky S., Hanča, Zuzka, Johy, Terka F., Marťa, Áďa K.

Kralupy – Kladno 0:2

Kralupy – Hořovice 2:0

Kralupy – Neratovice 2:0

TURNAJE a kvalifikace na MČR: 

20. 5. Nymburk – Kralupy (o MČR 2009) – POSTUPUJEME na MČR (výhra 2:1, 10:25, 25:18, 15:12), Sestava: Áďa Hiklová, Zuzka Helebrantová, Kája Kozlovská, Šárka Hronová, Simča Vašková, Ema Rychtaříková a Amča Vaidlová

22. 5. Kralupy – Roztoky (o MČR 2007) – POSTUPUJEME na MČR (výhra 2:0),  Sestava: Natka Tučková, Naty Tesařová, Nelča Slavíková, Anet Kramerová, Terka Čiháková, Kája Dífková, Kája Vágnerová, Áďa Hiklová, Niky Jíšová, Viky Honzátková, Anička Kotrčová a Týna Srbová

23. 5. Mělník – Kralupy 1. kolo o MČR 2008 – vítězíme 2:0.  Sestava: Natka Tučková, Nelča Slavíková, Naty Tesařová, Viky Honzátková, Kája Dífková, Kája Vágnerová, Terka Čiháková, Áďa Hiklová a Týna Srbová

1. 6. bude 2. kolo s Dobřichovicemi –  2. kolo o MČR 2008 – POSTUPUJEME na MČR (výhra 2:0), sestava: Natka Tučková, Naty Tesařová, Nelča Slavíková, Terka Čiháková, Kája Dífková, Kája Vágnerová, Áďa Hiklová, Viky Honzátková a Áďa Koukolíčková

6. 6. turnaj Kralupy (Mikulovka, Lvi Praha, Kralupy A,B, Olymp A,B, Svitavy, Orion) – Sestava A týmu: Natka,  Viky H., Niky J., Anička K., Anet, Terka Č., Kája D., Kája V. = 3. místo a sestava B týmu: Barča, Zuzka, Áďa H., Áďa K., Klárka K., Šárka, Kačenka, Kozlík = 6. místo. Áčko v šílené sestavě obhájilo bronz, zlatá byla stejně jako před rokem Mikulovka, stříbro vybojovaly Svitavy.

Neoficiální MISTROVSTVÍ REPUBLIKY – letní České poháry ČVS:

12. – 13. 6. – mladší žákyně (2008 a ml.) – Mělník – 2. místosestava: Natka Tučková, Nelča Slavíková, Naty Tesařová, Viky Honzátková, Kája Dífková, Kája Vágnerová, Terka Čiháková, Áďa Hiklová, Týna Srbová, Zuzka Helebrantová a Barča Humlová 

19. 6.starší žákyně I. (2007 a ml.) – České Budějovice – 3. místo, sestava: Natka Tučková, Nelča Slavíková, Naty Tesařová, Viky Honzátková, Kája Dífková, Kája Vágnerová, Terka Čiháková,  Anet Kramerová, Anička Kotrčová, Niky Jíšová, Týna Srbová, Áďa Hiklová

26. – 27. 6.starší žákyně II. (2006 a ml.) – jedeme bez kvalifikace rovnou             Tábor dvoudenní, sestava: Johy, Marťa, Terka F., Eliška, Anička, Terka N., Hanča, Zuzka, Verča, Nikča, Viky, Áďa.

26. 6. – nejmladší žákyně (2009 a ml.) – JEDEME!!!     Tábor jednodenní, sestava: Áďa Hiklová, Zuzka Helebrantová, Kája Kozlovská, Šárka Hronová, Simča Vašková, 3x Nymburk, 2x Mělník 

více viz na stránkách ČVS: Organizace soutěží mládeže červen 2021 (cvf.cz) a ZDE 

ZRUŠENO a POSUNUTO ZA ROK – Olympiáda dětí a mládeže se o rok posouvá na 19.6. až 24.6.2022 Olomouc. KCM – 12 vybraných nejlepších hráček z kraje, ročník zatím není znám, ale  svelkoumpravdepodobnosti to budou hráčky 2008 a mladší 

Permanent link to this article: https://kralupyvolejbal.cz/terminy-2020-2021-mladsi-zakyne/