Naše neúspěšnější sezóna 2022/2023

SENZAČNÍ ÚSPĚCHY KRALUPSKÉHO VOLEJBALU

Další extraliga a medaile z Mistrovství republiky i z Českého poháru.

Uplynulá sezóna 2022/2023 se kralupským hráčkám velmi vydařila. Pod vedením Davida Němce a Jana Kysely zažil kralupský volejbal svoji nejúspěšnější sezónu. Pro Honzu Kyselu to bylo krásné rozloučení s aktivní čtyřicetiletou trenérskou činností. Nadále zůstává předsedou volejbalového oddílu, ostatním trenérům už bude pouze pomáhat a všechna utkání sledovat z nové pozice „nadšeného diváka“.

Kralupské kadetky hrály extraligu U18 a po základní části skončily na úžasném 4. místě. V této nejvyšší soutěži se jim několikrát povedlo porazit takové týmy jakými jsou Olymp Praha nebo KP Brno.

Juniorky dokázaly vyhrát základní část 1. ligy U20 i nadstavbu této soutěže. Fantasticky odehrály kvalifikaci na extraligu a poprvé ji pro Kralupy zaslouženě vybojovaly. Extraligu U20 hraje pouze 12 nejlepších týmů z celé ČR. I v této kategorii se tedy děvčata zařadí mezi elitní týmy Olympu Praha, KP Brno, VK Prostějov a Dukly Liberec. Věříme, že v obou kategoriích se naše hráčky mezi špičkovými a hvězdnými týmy neztratí a sehrají s nimi volejbalově pohledná a vyrovnaná utkání.

Starší žákyně se staly Přebornicemi středočeského kraje a zazářily i na celorepublikové úrovni, když vybojovaly v Českém poháru bronzové a na Mistrovství republiky stříbrné medaile.

ČVS vytvořil tabulku Úspěšnosti oddílů v mládežnických soutěžích – viz Odkaz

Kralupy zde figurují na úžasném 6. místě a JSOU PRVNÍ

mezi týmy, které nejsou zařazeny v SCM ani v SpS,

a nejsou tedy podporovány jako tato střediska svazem.

Přímý odkaz na tento článek: https://kralupyvolejbal.cz/uspesnosti-oddilu-v-mladeznickych-soutezich/