Žákyně i kadetky opět úspěšně v ČP

Žákyně i kadetky bojovaly o víkendu 20. a 21. listopadu v Českým poháru žákyň a Českém poháru juniorek.  Obě naše družstva jsou v nejlepších osmičkám, ve kterých jsou zápasy velmi vyrovnané.

Žákyně vyrazily už v pátek do Sokolova a tradičně si vybíraly lepší a horší chvilky, které tentokrát stačily na 3. místo. Tabulka byla  ale velmi vyrovnaná, první 3 týmy měly stejný počet bodů a první čtyři týmy shodný počet 5 vítězství. Tradicí se stává, že týmy na 1. a 2. místě jsme porazily, a to dokonce 2:0. Naopak s posledním družstvem Sokolovem děvčata prohrála. Celkově po 3 kolech skupiny západ figurují Kralupy na 1. místě. Na další 3 kola dojde ke spojení skupin východ a západ. Nejlepší 4 ze západu a nejlepší 4 z východu vytvoří finálovou osmičku. Opět po každém kole dva padají dolů a dva postupují nahoru.

Kadetky vyrazily také již v pátek do Lanškrouna. V sobotu ráno porazily Nymburk, a pak se jim proti starším týmům moc nevedlo. V neděli ale zabraly a 2x vyhrály. Jsou na 4. místě a splnily tak cíl – udržet se v první osmičce kvůli kvalitním zápasům, které mají naše kadetky připravit na zápasy v extralize kadetek.

Permanent link to this article: https://kralupyvolejbal.cz/zakyne-i-kadetky-opet-uspesne-v-cp/