Soutěže:
- Krajský přebor starších žákyň, hrajeme jako tým Kralupy B – bude jezdit 10-12 nejlepších hráček, Krajský přebor U16 dívek (2024-2025) | Středočeský volejbal (cvf.cz)
- Krajský přebor kadetek, hrajeme jako tým Kralupy C – bude jezdit 10-12 nejlepších hráček, včetně hráček z družstva starších žákyň A a kadetek A, Krajský přebor U18 dívek (2024-2025) | Středočeský volejbal (cvf.cz)
- Krajský přebor mladších žákyň – máme přihlášeny dva týmy – 2012 budou hrát za tým A, 2013 a 2014 za tým B, mohou hrát hráčky narozené po 1. 1. 2012. Bude jezdit cca 10-12 nejlepších v každé kategorii, Krajský přebor U14 dívek (2024-2025) | Středočeský volejbal (cvf.cz)
- Mistrovství republiky mladších žákyň – přihlásíme se do 1. kvalifikačního kola a budeme chtít postupovat dál – mohou hrát hráčky narozené po 1. 1. 2012 – pojede 12 nejlepších
- Krajský přebor v minivolejbale, mohou hrát děvčata narozena po 1. 7. 2012
- Supermini Tour, mohou hrát děvčata ročník 2013 a mladší + začátečnice 2012, termíny budou doplněny
8.9. KP kadetek, KRALUPY, NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Simča Mol., + hráčky ze starších družstev
15.9. KP st. ž., KRALUPY, NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom., Sofča Luczy, Valča
29.9. KP ml. ž., ROZTOKY, NOMINACE A-tým: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom. NOMINACE B-tým: Valča, Sofča Luczy, Anička Hloch., Terka Slaná, Niky Káš., Zuzka, Zoe, Terka Kuč., Áďa Váň., Elen Blah., Náhradnice: Gabča Kněž., Niky Šp., Ema Kor., Gabča Mosr.
29.9. KP kadetek, BENEŠOV
6.10. KP st. ž., NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom., Sofča Luczy, Valča
13.10. KP st. ž., NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom., Sofča Luczy, Valča
20.10. KP st. ž., NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom., Sofča Luczy, Valča
10.11. KP ml. ž., NERATOVICE, NOMINACE A-tým: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom. NOMINACE B-tým: Valča, Sofča Luczy, Anička Hloch., Terka Slaná, Niky Káš., Zuzka, Zoe, Terka Kuč., Áďa Váň., Elen Blah., Náhradnice: Gabča Kněž., Niky Šp., Ema Kor., Gabča Mosr.
10.11. KP kadetek, KRALUPY
17.11. KP minivolejbal – NOMINACE: všechna děvčata narozená po 1. 7. 2012, která nejedou na st. ž.
17.11. KP st. ž., NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom., Sofča Luczy, Valča
24.11. KP kadetek, NERATOVICE
1.12. KP st. ž., NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom., Sofča Luczy, Valča
8.12. KP ml. ž., KRALUPY, NOMINACE = všechny děvčata
8.12. KP kadetek, ŘÍČANY
14.12. KP st. ž. sobota, NOMINACE: Anička Hel., Kačka Már., Kačka Huml., Hanka, Simča Mol., Terka F., Áďa Lab., Ella, Naty Š., Anet, Sofča Lom., Sofča Luczy, Valča
15.12. KP minivolejbal – NOMINACE: všechna děvčata narozená po 1. 7. 2012
12.1. KP ml. ž., ROZTOKY
12.1. KP kadetek, RAKOVNÍK
19.1. KP st. ž.
25.–26. 1. Festival v minivolejbale – bude jen jeden den, většinou bývá naše kategorie (modrý mini) v sobotu, – NOMINACE: všechna děvčata narozená po 1. 7. 2012
9.2., 23.2. nebo 2.3. KP st. ž., dle jarních prázdnin
16.2. KP ml. ž., KLADNO
16.2. KP kadetek
16.3. KP ml. ž., KRALUPY, NOMINACE = všechny děvčata
16.3. KP kadetek
23.3. KP st. ž.
29.–30.3. MČR 1. kvalifikační kolo
30.3. KP minivolejbal – NOMINACE: všechna děvčata narozená po 1. 7. 2012
6.4. KP ml. ž. – 1. finálové kolo
12.–13.4. MČR 2. kvalifikační kolo
8.5. KP minivolejbal– finále
11.5. KP ml. ž.– 2. finálové kolo
16.– 18. 5. MČR finále pro 16 nejlepších týmů